Назвали дату весілля принцеси, яка відмовилася від титулу заради любові

Після довгих років суперечок японська принцеса Мако в цьому місяці вийде заміж за колишнього однокурсника, простолюдина Кей Комура, і відмовиться від королівського титулу. Дата весілля призначена на 26 жовтня.

Спочатку пара збиралася побратися 2018 року, але церемонію відклали, бо сім'я Комура постала перед фінансовими труднощами. Після весілля пара переїде в США, де Комура працює юристом. Про це пише ВВС.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Через надмірне освітлення стосунків у ЗМІ принцеса Мако страждала від стресового розладу.

Уперше пара познайомилася 2012-го, будучи студентами Міжнародного християнського університету в Токіо. Вони побралися 2017 року й мали намір побратися 2018-го. Але пізніше з'явилися новини про фінансові проблеми матері Комура: вона взяла позику в колишнього нареченого і не повернула.

Палац заперечував, що затримка весілля пов'язана з цим. Хоча наслідний принц Фуміхіто сказав, що важливо вирішити фінансові питання до того, як пара одружиться.

Через те, що принцеса вийшла заміж за простолюдина, Мако відмовиться від титулу і традиційної одноразової виплати в $1,35 млн, яка зазвичай виплачується члену королівської сім'ї при від'їзді з дому. Також очікують, що вона пропустить обряди, пов'язані з весіллям королівської сім'ї. Якщо пропустить оплату й обряди, то стане першою жінкою з японської монаршої родини, яка зробила це.

Згідно з японським законодавством, члени імператорської сім'ї жіночої статі втрачають титул після шлюбу з простолюдином, хоча члени чоловічої статі ні.

Японський імператор, 85-річний Акіхіто, відрікся від престолу. 30 квітня 2019-го він провів обряд передачі влади. З 1 травня 2019 року престол займає імператор Нарухіто.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!