Назвали насіння соняшника, якому не страшна посуха

Обираючи соняшник для посіву, треба зважати на його основні переваги. Насіння соняшника дуже популярне у господарствах, бо на врожай є великий попит. Саме тому надзвичайно важливо, щоб він не пропав.

Окрім відповідного стану ґрунту, температури повітря, якісного посівного матеріалу, треба продумати й природні умови. Адже несподівана посуха, чи розповсюджена хвороба може зруйнувати весь врожай і роботу фермера, а відповідно і прибуток.

Гібридні сорти соняшника є одними із найбільш стійких до всіх важких умов, тому й за врожай можна не хвилюватися. Вони швидко адаптовуються до кліматичних умов регіону, в якому їх посіяли.

В Україні компанія ТОВ Госппостач та інтернет-магазин "Агроторг" представляють виробника Сербського насіння соняшнику. Вони багато років працюють із насіннєвими матеріалами на ринку. У продукції є й гібридні сорти. Їх треба обирати саме в якісних та офіційних дистриб'юторів. Тоді врожай точно не пропаде і прибуток не буде під загрозою. Компанія пропонує найпоширеніші види гібридів: високоолійні, низьколужні, панцирні. Зазвичай вони дають стабільний врожай, не обсипаються, коли дозріли. Можуть протистояти хворобам, посухам. Важливо, що їхнє насіння має великий відсоток олійності.

Оскільки літо в Україні стає з кожним роком все більше жарким, то посуха може бути проблемою номер один для насіння соняшника. Є один вихід ‒ обрати гібрид насіння, якому ця проблема не страшна. Компанія пропонує гібрид "НС Таурус". Його вивели сербські селекціонери спеціально на українських землях ‒ Одеській, Херсонській, Запорізькій областях. Ці регіони вважають найбільш посушливими, але "НС Таурус" показав чудову врожайність у таких умовах. Якщо ж навпаки ‒ забагато вологи, то урожай буде ще кращим. Насіння генетично стійке до п'яти різних видів заразихи ‒ фомопсис, переноспороз, біла гниль, іржа, вовчок. Фактично, для нього неважливо, у яку землю сіяти, все одно проросте. Також цей різновид невибагливий до добрив. Ними можна підживлювати, а можна й ні, на врожаї це не позначиться. Вегетаційний період "НС Таурус" триває 109-113 днів.

У дистриб'юторів також можна замовити й інші різновиди посівних матеріалів соняшнику та інших культур. Консультанти порекомендують і знайдуть найкращий варіант для індивідуальних умов кожного.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

4