Назвали паролі, які найлегше зламати

Інтернет-користувачам рекомендують не встановлювати в якості паролів до облікових записів імена вигаданих супергероїв.

Їх дуже просто зламати, йдеться у доповіді компанії Mozilla, яка розробила браузер Firefox.

На основі аналізу бази даних зламаних паролів з сайту haveibeenpwned.com, аналітики виявили понад 900 тисяч паролів з іменами супергероїв.

У топ-5 найпопулярніших варіантів входять:

"Супермен" (майже 370 тис.);

"Бетмен" ( понад 226 тис.);

"Людина-павук" (160 тис.);

"Росомаха" (53 тис.);

"Залізна людина" (44 тис.).

Тисячі акаунтів по всьому світу виявилися захищені паролями у вигляді імен вигаданих персонажів, що володіють суперздатностями, наприклад, "Джеймс Хоулетт" (Росомаха), "Кларк Кент" (Супермен), "Брюс Уейн" (Бетмен) і "Пітер Паркер" (Людина-павук).

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Пароль подібний до ключа від вашого будинку. В онлайн-світі ваш пароль забезпечує безпеку вашого будинку з особистою інформацією, тому важливо переконатися, що він надійний", закликають кіберексперти.

4 жовтня у роботі соціальних мереж Facebook і Instagram стався глобальний збій. Експерти допускають і можливість хакерської атаки. Сервіси могли піддати масовій атаці типу "відмова в обслуговуванні". Фахівці відзначають, що така операція потребує координації між могутніми злочинними угрупованнями або дуже інноваційної техніки.

Масштабний збій може виявитися зливом даних користувачів. Нібито дані понад 1,5 мільярда людей вже продаються на популярному хакерському форумі.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!