Назвали справжню причину відставки Шевченка із "Дженоа"

Український тренер Андрій Шевчвенко покинув посаду тренера "Дженоа" через конфлікт із генеральним менеджером команди Йоганесом Шторсом.

У тренера та німецького менеджера виникли розбіжності по комплектації команди, розповів головний редактор Corriere dello Sport Іван Дзадзароні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головний кандидат Шевченко. Збірна Польщі назве тренера 31 січня

"Нові власники "Дженоа" - компанія 777 Partners - у пошуках нового головного тренера звернулася до засновника та генерального директора Retexo Intelligence Чарльза Гулда. Ця компанія спеціалізується на створенні стратегій та аналітичному аналізі ситуацій у спортивних клубах. Гулд порекомендував генуезцям призначити Андрія Шевченка головним тренером.

Потім 777 Partners перед зимовим трансферним ринком усвідомили, що "Дженоа" не має спортивного директора і знову звернулися до Чарльза Гулда, який порадив звернути увагу на Йоханнеса Шпорса. Коли ж Шпорс став новим спортдиром "Дженоа", стало зрозуміло, що його погляди на кадрове посилення та розвиток команди загалом не сходяться на Шевченка. На цьому ґрунті між ними стався конфлікт, і один із них мав покинути генуезький клуб. Враховуючи результати "Дженоа" у Серії А, Шевченко не міг похвалитися козирями у рукаві, і був звільнений", - йдеться у повідомленні Corriere dello Sport.

Андрій Шевченко залишився без роботи після відставки із "Дженоа" 15 січня. Тренер протримався на посаді два місяці. Під керівництвом Шевченка "Дженоа" виграв один матч з 11, тричі зіграв в нічию та один раз програв.

У 2016/21 роках Шевченко очолював збірну України. Під керівництвом тренера збірна змогла вийти на Євро-202021, де дійшла до чвертьфіналу.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!