Названа дата і місце обміну полоненими

Після того, як днями Тристороння контактна група домовилася про обмін полоненими, стало відомо, що обмін полоненими за формулою "всы встановлені на всіх встановлених" пройде 29 грудня.

"За підсумками відеоконференції сторони домовилися про гнучку формулою обміну. Це стало компромісним варіантом, оскільки відкладати процедуру далі через такого роду технічних причин не можна було. Сторони повинні були до Нового року реалізувати рішення "нормандського саміту", – заявив співрозмовник інформагентства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:     Путін назвав частину України "російськими землями": Пристайко пообіцяв йому поганий фінал

"За підсумками відеоконференції (Контактної групи по Донбасу, де обговорювалося обмін полоненими – ред.) Сторони домовилися про гнучку формулою обміну. Це стало компромісним варіантом, оскільки відкладати процедуру далі через такого роду технічних причин не можна було. Сторони повинні були до нового року реалізувати рішення "нормандського саміту". Домовитися про чіткої формули ж не вдавалося через позицію частини полонених з обох сторін, які відмовляються брати участь в обміні. При складанні списків на обмін були допущені недбалості. Так, в списках опинилися засуджені в Україні за перевищення посадових повноважень уродженці Києва. Вони виявилися в числі тих, хто відмовився від участі в обміні", – повідомляє джерело.

Зараз йде опитування осіб з обмінного списку на предмет їх згоди або відмови.

"Поки верифікація більшості учасників обміну не проведено, можна припустити, що вдасться обміняти в цілому трохи більше 200 чоловік", – додав співрозмовник агентства.

Цю ж інформацію підтвердив ТАСС, який зазначив, що обмін відбудеться на контрольно-пропускному пункті під Горлівкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    «Газпром» погодився виплатити Україні 3 мільярда доларів

"Домовилися провести обмін 29 грудня, якщо, звичайно, не станеться що-небудь непередбачене" , – повідомив джерело, близьке до переговорного процесу.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: