"Не час для марнославства": Зеленський закликав не розкривати плани ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський закликав політиків та військових не розкриватися планів Збройних сил України.

За його словами, щоменше деталей озвучують про оборонні плани, то краще буде для їх реалізації. Про це Зеленський розповів у зверненні в Telegram.

"Хочу зазначити сьогодні важливу річ для всіх представників державної та місцевої влади, військової сфери та інших осіб, які коментують події на фронті, оборонний задум командування, підготовку конкретних операцій тощо. Загальне правило просте: війна це точно не час для марнославства й гучності заяв", сказав він.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Зеленський додав, що якщо діячі прагнуть залишити по собі гучні заголовки, то "це одна справа, відверто безвідповідальна".

"Якщо ж ви хочете перемоги для України, то це інша справа, і ви маєте відчувати свою відповідальність за кожне сказане слово про те, до чого готується наша держава в обороні чи в контрнаступах", додав очільник держави.

Міністр оборони України Олексій Резніков назвав інші три можливі сценарії завершення війни з Російською Федерацією.

Перший сценарій можна описати як "чергова серія жестів доброї волі росіян", як було, коли вони тікали з Київщини, Чернігівщини, Сумщини та острова Зміїний.

Другий варіант поступова боротьба та удари по найболючіших місцях російської армії за допомогою сучасної зброї. Другий варіант перемоги не настільки швидкий. Його реалізація може тривати до кінця року, можливо, із захопленням початку наступного.

Третій сценарій розпад Росії і "парад суверенітетів" на кілька різних суб'єктів: Татарстан, Башкортостан, на Сході.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

147