"Не на часі" - Гройсман про об'єднання з Аваковим

Колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман не планує політичного об'єднання з ексміністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Про це розповів в інтерв'ю журналу "Країна".

"Аваков говорить, що має бути адекватний діалог між політиками. Але об'єднання зараз не на часі для нашої політичної сили. Хочу прямих відносин з українцями. Завжди брав зобов'язання перед ними, а не перед політиками й президентами", - сказав Гройсман.

Розбудову власної партії "Українська стратегія Гройсмана" назвав головною метою на 2022 рік. Готується до парламентських виборів 2023-го.

"Маємо вже майже 700 депутатів місцевих рад. Команда збільшується. Не перелічуватиму прізвища. Але хочу, щоб вони були в розділі історії України про тих, хто будував країну, а не в списку руйнівників", - говорить політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аваков заінтригував фотографією з Гройсманом і Шустером

Гройсман запевняє, що його політсилу не фінансують олігархи.

"Обласні осередки самотужки фінансуються. Я роблю певні внески", - каже він.

22 листопада на святкуванні дня народження телеведучого Савіка Шустера у Вільнюсі гостями були колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, експрем'єр Володимир Гройсман, журналіст Дмитро Гордон, колишній нардеп Микола Катеринчук, ексзаступник генпрокурора Давід Сакварелідзе, ексрадник президента РФ Андрій Ілларіонов. Також на вечірці був олігарх Рінат Ахметов. Обговорював кандидатів на майбутніх парламентських і президентських виборах, за інформацією журналіста Михайла Ткача.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

72