Не влаштовують Луческу. "Динамо" шукає нові клуби для десятка своїх гравців

Київське "Динамо" планує розпрощатися ще з великою кількістю футболістів.

Таких гравців, щонайменше, з десяток, стверджує Telegram-канал "Динамо Київ Inside".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легіонер "Динамо" самовільно покинув табір клубу. Луческу готовий його продати

"Оскільки складно очікувати суттєвих зрушень у плані нових придбань, для розвантаження платіжної відомості життєво важливо визначити кандидатів на вихід. Сказати, що доброму десятку футболістів у режимі нон-стоп шалено шукають нове пристановище, - нічого не сказати. Для цієї мети залучені всі можливі люди-посередники, які будь-коли співпрацювали з клубом. Підключені зв'язки у Східній Європі та Франції. І найцікавіше, що проглядається "оптовий варіант" з 3-4 молодими киянами на базі одного з клубів тієї самої Східної Європи.

У перспективі така співпраця могла б стати довгостроковою. Головний тренер "Динамо" переконаний, що більшого прогресу юнакам принесе саме гра в Європі, а не у трясовинах вітчизняних УПЛ/ПФЛ. Керівництво клубу бачить у такому розвитку комерційну перспективу - гравців легше засвітити перед західними клубами.

У "Динамо" чітко розуміють, що в майбутньому місця в основі завоюють одиниці нинішньої молоді, а "варіант Яремчука" довів право на життя - розумний продаж на Захід із прописом 20-30% від перепродажу. Таким чином клуб може мати солідну щосезонну бюджетну надбавку протягом найближчих 4-5 років", - повідомляє джерело.

Gazeta.ua раніше публікувала матеріал, що "Динамо" організувало грандіозний зимовий розпродаж.

"Динамо" посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату України після першої частини сезону, відстаючи від "Шахтаря" на два очки.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!