Невакцинованих дітей у школу пускатимуть за гроші

Щоб відправити дитину до школи батьки в Німеччині тепер зобов'язані подати негативний результат тесту на коронавірус, сертифікат про вакцинацію або довідку, що дитина нещодавно перехворіла на Covid-19.

Міністр освіти Тюрінгії Гельмут Голтер оголосив, що відмова від тестування розглядатиметься як адміністративне правопорушення і каратиметься штрафом. Розмір штрафу становитиме від 60 до 250. Про це пише Rzeczpospolita.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Голтер додав, що негативний тест на коронавірус буде обов'язковим у разі збільшення кількості хворих. Його потреба буде оцінювати на основі кількості інфекцій і ліжок, зайнятих у лікарнях для пацієнтів із Covid-19.

Розмір штрафу для батьків, які не дотримуються правила, залежатиме від того, чи повториться порушення. У разі повторного правопорушення штраф збільшується. У Німеччині навчальний рік почався в понеділок.

Запровадили суворіші умови в'їзду в Німеччини. Людям понад 12 років необхідно мати під час в'їзду негативний результат тесту на коронавірус або свідоцтво про повну вакцинацію або підтвердження нещодавнього одужання.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

2