Носіння маски та обмеження в пересуванні: Уряд посилює умови карантину

В Україні не лише запровадять режим щодо обов’язкового носіння захисних масок із 6 по 24 квітня, а й обмежать перебування людей на вулиці в рамках посилення карантину через коронавірус.

Такі заходи обговорювали 1 квітня на нараді під головуванням президента Володимира Зеленського. Відповідне рішення також було ухвалене з ініціативи міністра охорони здоров’я Максима Степанова на засіданні Кабміну, пише видання INKORR

"Уряд посилить карантинні заходи на час спалаху COVID-19. Нові обмеження будуть застосовуватися щодо транспорту, самоізоляції, а також обсервації. Наші дії спрямовані на те, щоб максимально захистити українців від коронавірусу", – цитує міністра пресслужба відомства.

За словами глави МОЗ, в Україні планують запровадити найефективнішу комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів:

  • обмеження відвідування парків та зон відпочинку,
  • домашня ізоляція,
  • домашній карантин та соціальне дистанціювання осіб віком від 60 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Кількість інфікованих коронавірусом в усьому світі перевищила 800 тисяч

Також пропонується обмежити відвідування парків і зон відпочинку, забезпечити зупинку громадського транспорту.

"Ми уточнюємо перелік випадків, коли не застосовуються обмеження, передбачені карантинними заходами”, – заявив Степанов.

Очільник МОЗ додав, що нова команда міністерства тісно співпрацює з усіма відомствами та органами влади, щоб протягом дня доопрацювати постанову і врахувати позиції всіх сторін.

"Ми працюємо фактично у цілодобовому режимі, щоб у результаті вийти на якісний документ, який справді допоможе боротися з коронавірусом в Україні”, – підсумував міністр охорони здоров’я України.

Нагадаємо, станом на 10:00 1 квітня В Україні 669 випадків коронавірусної хвороби та 17 жертв

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: