ОФІЦІЙНО: Прем'єр-міністр України Гончарук написав заяву про відставку

Після скандалу із "плівками" прем'єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку, "щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента". В Офісі президента її розглядають.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук подав президенту заяву про відставку. Про це у п'ятницю, 17 січня, повідомив сам Гончарку на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент", - написав Гончарук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Гончарук пояснив, чому у міністрів високі зарплати

Як заявили в Офісі президента України (ОП), Володимир Зеленський отримав подану Гончаруком заяву.

"Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс президента України повідомить окремо", - зазначається в повідомленні ОП у Facebook.

Нагадаємо, днями низка Telegram-каналів поширила аудіозапис, на якому декілька людей обговорюють підготовку доповіді з економічної політики президента, а також причини та наслідки підвищення курсу гривні.

На записах людина з голосом, схожим на голос Гончарука, говорить про "примітивні" уявлення в економіці президента Володимира Зеленського, а себе називає "профаном в економіці".

Як стверджується, запис було зроблено 16 грудня, і в нараді, крім Гончарука, брали участь заступниця голови Нацбанку Катерина Рожкова, міністерка фінансів Оксана Маркарова, заступниця керівника Офісу президента Юлія Ковалів та інші.

Згодом Юлія Ковалів спростувала свою участь у нараді.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: