"Офшор 95": повідомили деталі зриву показу розслідування про Зеленського

Показ фільму-розслідування про таємниці офшорного бізнесу президента Володимира Зеленського зірвався після дзвінка з погрозами, який надійшов в Київську міську держадміністрацію.

Чоловік, який телефонував заявив, що він зі Служби безпеки. Про це повідомляє Українська правда.

Розслідування планували показати о 19.00 3 жовтня в Малій опері в Києві. Його підготувало Слідство.Інфо.

Журналістка Анна Бабинець розповіла, що про скасування показу директор закладу Олексій Прасол повідомив лише за кілька годин до початку.

"Прасол спочатку просто заявив, що в опері показувати фільм про президента не будуть. Згодом він написав, що у них нібито немає світла і взагалі ремонт, але журналісти переконалися, що це не так - електрика в опері є, ремонтні роботи не ведуться", - зазначила журналістка.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Працівники КМДА розповіли, що після рішення Прасола дозволити показ, у КМДА зателефонував чоловік, який представився начальником СБУ і пригрозив "проблемами, якщо показ все ж відбудеться". Після цього показ відмінили.

Зараз Слідство.Інфо шукає майданчик, на якому можна буде показати "Офшор 95".

УП дзвонила за номером, з якого телефонували у КМДА, але чоловік, що взяв слухавку, відмовився представитись і кинув трубку після питання, чи працює він у СБУ.

Столичні чиновники запевняють, що показ відбудеться у Малій опері, о 19:00, як і планували.

Розслідувальній агенції "Слідство.Інфо" відмовили у приміщенні для показу фільму "Офшор 95", що присвячений таємницям бізнесу президента Володимира Зеленського.

Над документами працювала команда з понад 600 журналістів із 117 країн члени незалежної міжнародної мережі розслідувачів The International Consortium of Investigative Journalists (ICIJ), які раніше розслідували Panama Papers, Paradise Papers та FinCEN. Україну в цьому проєкті представляло "Слідство.інфо".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!