"Океан Ельзи" повідомили про вихід нового альбому

Коли, а головне в якому форматі пройде презентація, поки невідомо

Нещодавно з'явилася інформація про те, що популярний український гурт "Океан Ельзи", зараз готується до випуску чергового альбому.

Відповідними подробицями Святослав Вакарчук, який одночасно є лідером групи "ОЕ" і народним депутатом України від партії «Голос» поділився в інтерв'ю українським ЗМІ.

Музикант зазначив, що альбом ось уже кілька місяців записують в досить спокійному режимі, при цьому він зазначив, що ряд пісень вже давно записані або записані практично повністю і залишився тільки постпродакшн. Вакарчук зазначив, що зараз він і його команда займаються саме цим, при цьому працюючи як дистанційно, так і збираючись в студії. Політик і співак підкреслив, що вони приходять в студію не більше 3 осіб і потихеньку записують пісні одну за одною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Солістка The Hardkiss вперше розповіла, що ледь не розлучилась з чоловіком

Також Вакарчук поділився тим, що у його команди є ідея представити одну з пісень під час онлайн-виступи.

Вакарчук зазначив, що зараз його група виношує ідею домашніх музичних онлайн-виступів, які стануть справжньою сенсацією для їхніх фанатів, а також несподіваним і цікавим досвідом для музикантів, які зможуть випробувати себе в чомусь новому.

Вакарчук не заперечує і той факт, що одну з нових пісень він може презентувати в форматі домашньої онлайн-трансляції, де просто награє мотив на фортепіано.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: