«Океан Ельзи» презентували новий кліп «Перевал»

Прем’єра дня: гурт Океан Ельзи презентував кліп на нову пісню «Перевал». Новинка стала офіційним саундтреком до історичного екшена «Захар Беркут». Для відеороботи, що вражає своєю масштабністю, були використані кадри з фільму, а також додаткові сцени зі Святославом Вакарчуком, зняті на відновлених декораціях величезної гірської ущелини.

«Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. І саме про це наша нова пісня. Я вже бачив робочі матеріали фільму, це правда круто. Дуже чекаю на його прем’єру!», – розповідає Святослав Вакарчук.

«Ми дуже пишаємось тим, що головну пісню написав та виконав саме Святослав Вакарчук та гурт «Океан Ельзи». Сподіваємось, що цей трек стане хітом, а наше кіно завоює серця мільйонів глядачів», – коментує продюсер «Захара Беркута» Єгор Олесов.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!