Окупанти посилили атаки на чотирьох напрямках – Генштаб

Зараз триває 636-та доба війни Росії проти України. Протягом останньої доби було 70 бойових зіткнень, про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у своєму зведенні на 21 листопада.

Напрямки Волинського та Поліського залишаються без суттєвих змін відносно оперативної обстановки.

У прикордонних районах Сіверського та Слобожанського напрямків противник продовжує тримати свої війська та активно займається диверсійною діяльністю з метою унеможливити перекидання військ на небезпечні напрямки. Крім того, він збільшує кількість мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Білгородській області.

На Куп'янському напрямку противник проводив штурмові дії в районах Синьківки та східніше Петропавлівки Харківської області, але Сили оборони успішно відбили 10 атак.

На Лиманському напрямку окупанти не вели наступальних дій.

Біля Кліщіївки, Андріївки та східніше Південного Донецької області наші війська відбили 20 атак противника на Бахмутському напрямку. Крім того, Сили оборони України продовжують штурмові дії на південь від Бахмута, завдають ворогу втрат в людях та техніці та закріплюються на досягнутих позиціях.

На Авдіївському напрямку загарбники не припиняють спроб оточити Авдіївку. Наші воїни міцно утримують оборону та завдають значних втрат противнику. Також, Сили оборони успішно відбили десять атак східніше Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та Первомайського Донецької області.

На Мар'їнському напрямку ворог проводив безуспішні штурмові дії в районах Мар'їнки, Побєди та Новомихайлівки Донецької області, де силами оборони відбито 12 атак.

На Шахтарському напрямку не вдалося взяти Старомайорське Донецької області, де наші захисники відбили дві атаки.

Противник проводив штурмові дії поблизу Роботиного та північно-західніше Вербового Запорізької області на Запорізькому напрямку, безуспішно.

Мелітопольський напрямок продовжує ведення наступальних дій, завдаючи ворогові значних втрат в людях та техніці.

На Херсонському напрямку Сили оборони продовжують утримувати свої позиції на лівому березі Дніпра, ведуть боротьбу з артилерійським вогнем та завдають ударів по тилам противника.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони здійснила два удари по зосередженнях ворожого особового складу. Також, ракетні війська завдали удару по складам боєприпасів противника.