Олег Блохін забив 200 м'яч

21 серпня 1985 року в матчі чемпіонату СРСР в Харкові, між місцевим "Металістом" і київським "Динамо" форвард киян 32-річний Олег Блохін вперше в історії радянського футболу подолав позначку в 200 забитих м'ячів.

Перед грою в Блохіна було 198 точних ударів. Причому останній гол Олег забив ще в травні.

По ходу гри "Динамо" програвало - 0:2. Потім у другому таймі настав перелом. На 62-ій хвилині арбітр Чехоєв з Владикавказа призначив пенальті за порушення правил проти Блохіна. Олег легко переграв маловідомого голкіпера Пєтухова. А ще через 2 хвилини добив м'яч після удару Василя Раца - 2:2. До рекорду Блохіна в СРСР так ніхто й не наблизився.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

У тій першості "Динамо" вперше після 4-річної перерви виграло чемпіонат. Також в тому році кияни взяли Кубок СРСР. Восени 1985 року "Динамо" стартувало в Кубку кубків який виграло 2 травня 1986 року здолавши у фіналі "Атлетіко" Мадрид

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!