Олексій Гончарук анонсував кадрові чистки у Мін’юсті

Прем’єр-міністр також повідомив про розробку законопроекту про нормативно-правові акти.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив про «чистки» у лавах працівників міністерств, зокрема у Мін’юсті. Про це він оголосив 8 жовтня під час заходу з керівниками юридичних служб державних органів, де привітав юристів з професійним святом та анонсував прийдешні зміни.

«Викорінення корупції — це справа, перш за все, юристів. Я хочу, щоб юристи всіх рівнів у нашій країні були зразком нульової толерантності до корупції. Донедавна багато процесів всередині Міністерства контролювалися окремими людьми. Так далі не буде. Ми з колегами в уряді домовилися максимально вичистити таких «товаріщєй» з лав міністерств і, в першу чергу, Міністерства юстиції. Щоб більше не було жодних тіньових схем і кампаній. Прізвища не називатиму, але всі ви знаєте, про кого я говорю», — розповів прем’єр.

«Знання юриспруденції має виховувати прагнення до справедливості. І таке прагнення має вести вперед усіх юристів, а державних службовців — у першу чергу», — наголосив Олексій Гончарук.

Окремо він зазначив, що для роботи юридичних служб у державних органах планується вдосконалити законодавство. Зокрема, він анонсував, що скоро з’явиться закон про нормативно-правові акти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Керівник «Укрпошти» увійшов до наглядової ради «Укроборонпрому»

Прем’єр підкреслив, що юридичну спільноту чекає немало змін, і вони почнуться саме з Кабміну.

«Ми будемо жорстко наполягати на тому, щоб робота уряду принципово змінилася. Нам з вами точно по дорозі», — закінчив Олексій Гончарук.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

193