Ольга Іванова загинула під час веломарафону

За велосипедисткою 38-річною Ольгою Івановою справили 40 днів. Вона загинула в Угорщині під час марафону "Ноз Кейп 4000". 28 липня близько 23:30 на трасі її збило авто. 44-річний водій не помітив жінку в темряві. Від отриманих травм загинула.

 З Олею познайомилися 10 років тому. Тоді вона вперше приїхала в Україну з Росії. Зустрічалася з моїм найкращим другом Сашком. Спочатку не сподобалася мені. Але час показав, що я помилявся. Сашко з Олею стали гарною парою, розповідає друг Андрій Сніжко. З Олею ми часто жартували про Росію, особливо, коли почалася війна. Я підколював, що вона москалька. Сміялася. Хоча боляче сприймала напад РФ на Україну.

Ольга Іванова була біохіміком за освітою. Працювала у фармацевтичній компанії, яка займається ліцензуванням закордонних препаратів в Україні.

 Запам'яталася кучерявою білявкою, каже Сніжко. Енергійною та емоційною. Любила спорт. Була наполеглива в науці, в намірах створити класне життя в Україні. Хотіла вивчити українську та влаштуватися на гарну роботу.

З Ольгою Івановою попрощалися 25 серпня на колумбарії Байкового кладовища. Урну із прахом з Угорщини привіз її чоловік Олександр Різун.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

9