Омріяна комбінація: обрати гарні номерні знаки "по кишені" можна онлайн

З 5 жовтня водії можуть дізнатися онлайн про доступні в усіх сервісних центрах МВС номерні знаки та знайти серед них найкращий для свого авто.

Новий сервіс "Наявність номерних знаків" запрацював на сайті Головного інформаційного центру МВС, повідомила пресслужба відомства.

"Наш аналогічний сервіс, що функціонував раніше, дозволяв шукати номерні знаки лише з категорії "платних". Відтепер у вільному доступі є абсолютно всі наявні в сервісних центрах МВС номерні знаки", - ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водії в розпачі: під Києвом буревій залишив машини без номерів

Знайти номерний знак можна за двома критеріями пошуку:

1. "Наявність в області". Обравши його, можна дізнатися про всі наявні номерні знаки в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, із зазначенням їх вартості та центрів МВС, де вони є. Вказавши у полі "Пошук" номер сервісного центру МВС, можна побачити усі номерні знаки наявні саме в ньому.

2."Числова комбінація".Обравши його, можна знайти омріяну комбінацію цифр номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.

"Перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу. Після закріплення номерний знак не зображається. У функціоналі номерні знаки не бронюються. Тож збираючись до сервісного центру МВС, краще обирати декілька прийнятних варіантів комбінацій, наявних у ньому", - пояснили в ГІЦ.

З 24 вересня 2021 року набула чинності постанова про платне зберігання номерних знаків. Послуга коштує 9 грн на добу без урахування ПДВ. Що необхідно для отримання послуги - за посиланням.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!