Оновили прогноз на кінець тижня і День Незалежності

20 серпня короткочасні дощі із грозами пройдуть у східній частині України, на Дніпропетровщині, Запоріжжі та в Криму.

На решті території опади малоймовірні, повідомляє синоптикиня Наталка Діденко у Facebook. Постарається антициклон Fridoline.

"Готуємося до свята, вивчаємо афіші та оголошення про цікаві події, перечитуємо улюблених українських авторів. Можна зібратися родиною і згадати, як добре разом поспівати щось хороше, улюблене, вічне", - написала вона.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Температура повітря у п'ятницю коливатиметься в межах +24...28°С, на заході передбачається +21...26°С, у східних областях +25...30°С. У центрі, на півдні та півночі завтра посилюватиметься вітер.

У Києві 20 серпня дощі малоймовірні, вдень до +25°С. 21, 22 й 23 серпня в столиці переважатиме суха, сонячна, тепла погода. На День Незалежності вдень і ввечері ймовірні періодичні короткочасні грозові дощі.

Дощі передбачаються 24 серпня також на заході й півночі України. У центральних, східних, південних областях і в Криму на свято очікується суха сонячна погода.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

У Києві на Спаса може затриматися хмарність, проте в столиці сьогодні не дощитиме. Упродовж дня температура повітря коливатиметься в межах +22...24°С. 22 серпня дощу теж не передбачається. Лише в ніч на 22 серпня імовірні невеликі опади. Удень +24°С, увечері +18...20°С. 23 серпня в Києві буде сонячно, +25°С.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

36