Ощадбанк почав закривати рахунки українців: подробиці

З 1 жовтня Ощадбанк закриватиме поточні та депозитні рахунки, операції за якими не здійснювались протягом трьох і більше років.

Це торкнеться власників рахунків, які не прийшли до банку для актуалізації ідентифікаційних даних та здійснення верифікації, повідомляє пресслужба фінустанови.

"Клієнтам, які не звернулися в Ощадбанк до 30 вересня змінять облік залишків коштів на рахунках, банк обліковуватиме їх як нерухомі вклади. Ощадбанк вважатиме, що клієнт у такий спосіб дав згоду на розірвання договору та закриття рахунку", - йдеться у повідомленні.

Такі дії вважатимуться згодою на застосування щомісячної комісійної винагороди, передбаченої тарифами Ощадбанку, та її сплати в порядку договірного списання шляхом утримання з суми нерухомого вкладу.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Антимонопольний комітет України оштрафував державний Ощадбанк на 13,8 млн грн за концентрацію без дозволу. Йдеться про набуття Ощадбанком у власність цілісного майнового комплексу споруд "Рибного ярмарку та комплексу по зберіганню, виробництву продуктів харчування для ТОВ "Логістик центр "Скандинавія", без отримання обов'язкового дозволу Антимонопольного комітету.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!