Особливості оренди авто під викуп

Така угода як оренда авто з викупом набуває все більшої популярності. Важливо розібратися з особливостями даної послуги, якими є умови її надання, чи вигідно користуватися нею.

Що краще: купівля в кредит чи оренда з викупом

Автомобіль, як відомо, не розкіш, а засіб пересування. У великому місті він може знадобитися будь-якої миті, причому не завжди вигідно купувати автомобіль, оформивши кредит у банку. Дещо вигідніше орендувати транспортний засіб під подальший викуп. Вартість його ви будете виплачувати частинами, водночас автомобіль ви отримуєте у повне своє розпорядження.

Така оренда має свої незаперечні переваги перед банківським кредитом. Насамперед автомобіль можна орендувати без першого внеску, а пакет документів для оренди потрібно набагато менший. Прокат автомобіля з подальшим викупом є більш доступним порівняно з банківським кредитом у видачі якого можна отримати відмову. Орендувати автомобіль із подальшим викупом може як фізична особа, так і компанія.

Умови, за яких надається оренда з правом викупу

Насамперед потрібно укладання договору. Після його укладання оплачується не тільки оренда транспортного засобу, а й частинами вноситься сума його викупу. Вона вноситься рівними частинами, які обумовлюється під час укладання договору. Для того, щоб взяти в оренду з правом викупу транспортного засобу, необхідно мати:
  1. Ідентифікаційний код та паспорт.
  2. Права.
  3. Ще одне посвідчення особи.

Оренда авто з викупом у Харкові надається громадянам, які досягли віку 23 роки, також орендар повинен мати певний стаж водіння (такі нюанси обумовлюються у договорі). Після того, як буде внесено останній платіж за автомобіль, орендар стає повноправним власником транспортного засобу.

Прокат авто з подальшим викупом достроково

Орендар автомобіля може викупити його достроково, причому додаткових умов не потрібно. Якщо з'явиться певна сума, він її просто вносить і стає повноправним власником автомобіля.

У яких випадках переважно користуються послугою оренди авто з подальшим викупом

Якщо ваша діяльність пов'язана з використанням транспортного засобу, то оренда з викупом підійде вам максимально. Переважно до такої категорії належать таксисти та водії, які перевозять невеликі групи пасажирів. Не завжди виходить одразу купити автомобіль, проте якщо орендувати його та почати на ньому працювати, то це стає вигідним.

При оформленні договору не потрібно пред'являти довідку з місця роботи або підтверджувати свій дохід. Транспортний засіб після укладання договору ставлять на облік, проводять всі необхідні маніпуляції, включаючи страхування та проведення технічного огляду в обумовлені договором терміни. Якщо ви візьмете в банку кредит на покупку автомобіля, то не можете його змінити, при оренді з правом викупу ви можете змінити автомобіль на інший. У цьому одна з переваг оренди з викупом.

Сума оренди залежить від цілого ряду факторів. Це витрати на амортизацію, і об'єм двигуна, і марка автомобіля, і його стан. Прокатні компанії до своїх клієнтів ставляться максимально лояльно, правда, при прострочення платежів можуть накладатися певні штрафні санкції. Перш ніж транспортний засіб буде повністю викуплено, водій користується ним за дорученням.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

85