Остапчуки відзначили романтичну річницю

Телеведучий Володимир Остапчук та його дружина Христина відзначили подвійне свято - другу річницю свого знайомства та першу річницю заручин.

Два роки тому ще одружений із Оленою Войченко Володимир працював ведучим на весіллі і там зустрів свою нову любов Христину. Через рік шоумен освідчився.

"Я ніколи би не повірив, як круто зміниться моє життя за ці два роки. Щасливий, що Всесвіт нас зустрів 19.09.2019. Вдячний, що ти рік тому сказала мені "Так", надягнувши обручку. Радий проживати кожен день із Тобою, найкращою та найкоханішою", - написав він Христині в Instagram.

Христина також написала зворушливе звернення до коханого.

"Тоді, два роки тому, все могло статися інакше! Адже ми могли не зустрітися, але Всесвіт вирішив так, а він точно знає, що для нас краще! Два роки від дня знайомства! Рік від дня освідчення! Стільки всього було за цей час, але хай так, як і на цих фото, ми завжди тримаємо одне одного за руку, завжди сміємося, а найголовніше, ніколи не перестали бути собою! Адже такими ми одне одного пізнали та покохали!", - написала Христина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шанувальники обурені: напередодні концерту до Дня Незалежності Ротару виступила в Росії

Телеведучий з України Володимир Остапчук і його дружина, юристка Христина Горняк вечеряли і позували в обіймах із російським окупантом Філіпом Кіркоровим, який підтримує захоплення Російською Федерацією Криму.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

34