Осушення повітря в будинку: що потрібно робити

Кожна людина намагається зробити свій будинок максимально комфортним та затишним, але для цього потрібно зробити багато. Як мінімум, в приміщенні повинно бути чисто, сухо та тепло, але навіть це вимагає чималих зусиль. Дуже часто весь затишок руйнує підвищена вологість в будинку.

Не помітити її дуже складно, так як дихати стає відразу важче, на стінах з'являється цвіль, грибок, вікна запотівають, шпалери починають відвалюватися та будинок перестає приносити радість від перебування в ньому, що стає причиною багатьох захворювань.

Позбутися від цієї проблеми можна різними способами: вдатися до народних методів або придбати сучасний осушувач повітря, який легко та швидко позбавляється від всіх наслідків зайвої сирості.

Головні особливості сучасної техніки

Це пристосування, яке призначене для регулювання вологості повітря та видалення її підвищених проявів. Встановлюється воно в закритому приміщенні та запобігає появі цвілі, корозії та інших руйнуючих будинок елементів. Зараз багато брендів випускають такі пристрої, встановлюючи на них різну ціну в залежності від їх технічних можливостей. В цілому головна функція – це позбавлення від зайвої вологості в приміщенні. Багато людей використовують саме це пристосування.

Якісний осушувач повітря відгуки має позитивні. Його покупка – це слушна думка.

Картинки по запросу осушитель воздуха в доме

Типи осушувачів повітря

Всі різновиди обладнання поділяються на три основних типи:

  • Адсорбційні. Це найефективніший спосіб осушення, якщо температура повітря в приміщенні не перевищує +10⁰С. Вся суть цього пристрою в тому, що всередині нього знаходяться адсорбуючі речовини, які вбирають зайву вологу в приміщенні і тим самим створюють сприятливі умови для проживання.
  • Конденсаційні. Цей вид осушувача повітря перетворює пар в рідкий стан, крім того, що він позбавляє від зайвої вологості. Такий тип ще і дозволяє трохи економити на опаленні будинку, що дуже вигідно в холодну пору року, коли вологість в приміщенні особливо висока.
  • Асиміляція. В цьому випадку задіяна вентиляційна система. Через неї обмінюється повітря, яке знаходиться в будівлі, з повітрям, яке розташованей на вулиці. Вологе повітря з будинку потрапляє на вулицю, а з вулиці відразу ж заходить свіже прямо в приміщення. Таким чином, йде не тільки підвищена вологість, а й в хаті не застоюється повітря.

Зверніть увагу: останній метод неможливий при сирій погоді. Вибирайте якісну продукцію перевірених виробників.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: