Падали в холодну воду і жили на вулиці: найекстремальніші випробування "Ексів"

Минуло 15 тижнів складних випробувань, які проходили учасники третього сезону реаліті про стосунки "Екси".

Ведучими проєкту на "Новому каналі" є Олександр Педан і Наталія Єжова. Стосунки на міцність випробували 13 пар. Напередодні фіналу, який відбудеться 21 грудня, для Gazeta.ua зібрали найекстремальніші завдання "Ексів".

На п'ятому тижні реаліті порушували питання сексу в парах. Учасники ділилися проблемами, пов'язаними з інтимом, та обговорювали те, про що раніше мовчали. Одне із завдань епізоду знімали вночі біля Київського моря.

На вулиці було +13°С, дув сильний вітер. За умовами випробування, один із ексів у халаті лежав на ліжку, прикріпленому над басейном, а інший тягнув за мотузку це ліжко, щоб дістати запрошення на романтичну вечерю. Що ближче конверт, то більший кут нахилу ліжка над водою, а також ймовірність, що партнер упаде у воду, температура якої +15°С.

"Під час оголошення правил я стояла на вузькій залізній конструкції над басейном. Взуття на підборах, а тут піднявся сильний вітер, тож було страшно та небезпечно. Ми з командою вчасно це зрозуміли, тому я перевзулась у черевики. У результаті обійшлося без купання у басейні", - поділилася Єжова.

Під час випробування пара усе ж таки впала в холодну воду. Але команда реаліті швидко її зігріла.

Ще з другого тижня проєкту учасники почали усвідомлювати проблеми в парі та боротися з ними. Їм підготували для одного із завдань судна, в яких напередодні зробили отвори. Одна проблема пари відповідала одній дірці в човні. Екси мали переплисти на інший берег озера. Можна було або брати швидкістю, або збирати на шляху пляшки з пробками, щоб затикали отвори в човні.

На 12-му тижні чоловіки з жінками обмінялися ролями. Учасники разом з командою проєкту виїхали жити на берег Десни. Випробування на міцність та витримку почалося ще вдома, коли речі із собою збирали не жінки, а чоловіки. А учасниці, своєю чергою, відповідали за те, де жити.

"Щоб заробити комфортний намет, ми мали з'їсти неприємні речі: цибулю, лимон, личинки, свинячу шкуру та тваринний жир. Напередодні цього завдання ми з моїм хлопцем Єгором посварилися. Але я розуміла, що незважаючи ні на що хочу дбати про нього, на мене можна покластися, і важливо, щоб він це розумів. Тому з'їла всю ту гидоту", згадувала Ілона Рябова.

За їжу та воду теж треба було боротися. Продукти добували чоловіки. Не без допомоги жінок. Вони малювали для своїх коханих карту місцевості, де було заховано продукти. А за воду учасниці билися у бруді.

Останнє випробування сезону відбувалося на 30-метровій висоті. У стосунках треба довіряти одне одному, вміти слухати та домовлятися, не приховувати думки та емоції. На завданні фінального випуску учасники мали поєднати все це та показати, що урок засвоїли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виконуйте вправи "тежитися" і "микатися" - як підготуватися до знайомства з рідними партнера

"Учасникам потрібно було зі спеціальним обладнанням пройти 50 метрів мотузкою з даху одного 12-поверхового будинку на дах іншого. Я напросився протестувати це завдання. Коли підійшов до краю, зрозумів, що це найскладніше та екстремальне випробування, яке взагалі було на проєкті", - поділився Педан.

У 13-му випуску реаліті "Екси" показали один з тижнів учасників у таємничому форматі. Уперше на телебаченні в проєкті зіграли в гру "Мафію". Ведучий програми Олександр Педан розповів, що спочактку учасники заповнили спеціальні "Угоди з совістю", які і допомогли визначити Мафію.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

18