"Пакунок малюка" можна обміняти на гроші через "Дію"

На порталі "Дія" можна подати заяву на отримання комплексної послуги "єМалятко" онлайн одразу після народження дитини.

Грошова компенсація за "пакунок малюка" тепер входить до комплексу послуг "єМалятко", повідомило Міністерство цифрової трансформації.

"Більше не потрібно йти в 11 установ, замовляти 37 документів і витрачати 30 годин на оформлення послуги для новонароджених!" - ідеться в повідомленні.

Компенсацію можуть оформити лише ті батьки, які обрали гроші замість "пакунка малюка" в пологовому будинку або управлінні соцзахисту населення. Сьогодні сума компенсації становить 6,3 тис. грн.

Для отримання компенсації батько або мати дитини мають заповнити онлайн-заяву "єМалятко". Потім необхідно відкрити спеціальний рахунок "пакунок малюка" у відділенні Приватбанку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із грудня в Україні збільшать розмір аліментів

Кошти зарахують тільки на цей рахунок. За них можна придбати дитячі товари офлайн або в інтернет-магазинах, список яких розміщений на сайті Міністерства соціальної політики.

З 27 вересня в пологові будинки й центри соціального захисту в усіх регіонах України повернулися "пакунки малюка". Міністерство соціальної політики оголосило компанію "Скай Трейд Україна" переможцем тендеру й виробником пакунків.

Це ж підприємство постачало пакунки в пологові будинки впродовж останніх років.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

28