Пам'ятник малюкам-засновникам Києва причепурили до Різдва: яскраві фото

На честь Різдвяних свят на Поштовій пл. столиці автор пам'ятника малюкам-засновникам Києва Володимир Журавель убрав у костюми волхвів бронзових Кия, Щека, Хорива та їхню сестру Либідь.

Про це повідомила пресслужба Київради.

"Цього року скульптури малюків-засновників Києва на честь Різдвяних свят переодягнули у вбрання волхвів, які приносять дари новонародженому Ісусу. Перевдягання малюків до визначних свят у Києві вже стало гарною традицією, яку потрібно символічно продовжувати.

Напередодні свят хочеться побажати любові, миру, злагоди та щирої віри в найкраще кожному", зазначив Журавель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві запалили головну ялинку країни: яскраві фото та відео

Традицію переодягання малюків-засновників започаткували у співпраці з меценатами, які створили вбрання для скульптур відповідно до знакових свят в Україні, зазначив скульптор.

Переодягають малюків-засновників Києва з 2018 року. Так на знак підтримки медиків, які рятують українців під час пандемії коронавірусу, бронзових засновників Києва вдягнули в захисні медичні костюми. Долучилися малюки й до святкування дня народження автора одного з найпопулярніших літературних персонажів у світі Джоан Роулінґ, одягнувши форму Гоґвортської школи чаклунства й магії.