Pandora Papers: у Чехії проведуть розслідування

У Чехії почали розслідування проти прем'єр-міністра країни Андрія Бабіша.

Національний центр боротьби з організованою злочинністю звернув увагу на виток даних Pandora Papers. Виявили, що прем'єр придбав через офшорну компанію замок у Франції, повідомляє поліція Чехії.

"Національний штаб із боротьби з організованою злочинністю вживе заходів не тільки щодо прем'єр-міністра Чеської республіки, але й щодо всіх громадян Чехії, які фігурують у цій "справі". Однак зараз ми не надаватимемо докладнішу інформацію", - заявили в поліції.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

У Pandora Papers є дані на 300 громадян Чехії.

Pandora Papers - глобальний витік документів, з яких стало відомо про секретні активи, таємні угоди й приховані статки найбагатших людей світу. У Pandora Papers зібрана інформація про активи й таємні угоди 130 найбагатших людей світу, серед яких понад 30 топполітиків.

Над документами із проєкту Pandora Papers працювала команда з понад 600 журналістів зі 117 країн світу - члени The International Consortium of Investigative Journalists. Від України над цими проєктами працювало й працює "Слідство.Інфо".

Показ розслідування про таємниці офшорного бізнесу президента Володимира Зеленського й про "брудні" гроші олігарха Ігоря Коломойського "Офшор 95" мало не зірвали 3 жовтня після дзвінка із погрозами, який надійшов у КМДА. Чоловік, який телефонував, заявив, що він з СБУ.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!