Папа Римський назвав домашнє насильство "майже сатанинською" поведінкою

Папа Римський Франциск засудив домашнє насильство щодо жінок та назвав такі дії "майже сатанинськими".

Лідер Католицької церкви зробив цю заяву в неділю, коментуючи історію з жінкою, яка втекла від жорстокого чоловіка із чотирма дітьми. Про це пише Independent.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Папа Римський під час проповіді згадав Україну

"Кількість жінок, які зазнають побиття і жорстокої поведінки зі сторони чоловіків, дуже велика. Проблема, що для мене це майже сатанинська поведінка, бо це використання людини, яка не може себе захистити, яка може тільки спробувати закритися від ударів. Це дуже принизливо", - сказав Папа.

У світі фіксують сплеск випадків домашнього насильства під час пандемії. За даними ООН, кожна третя жінка у світі зазнавала фізичного чи сексуального насильства під час пандемії, здебільшого її інтимного партнера.

Папа закликав жінок не мовчати про домашнє насильство. У лютому він присвятив молитву жінкам, які стали жертвами насильства.

"Давайте молитися за жінок, які стали жертвами насильства, щоб вони були захищені суспільством, щоб усі брали до уваги їхні страждання", - сказав він.

У минулому він також визнав сексуальне насильство над черницями з боку священиків, а також "соціальну чуму" вбивства жінок у Латинській Америці.

Україна готується до можливого візиту до Папи Франциска. Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

83