Партизани провели розвідку центру ВМФ окупантів у Феодосії (фото)

За даними руху "Атеш", кримські партизани здійснили розвідку центру Військово-морських сил Росії у Феодосії. За отриманою інформацією, на території цього центру розташований судноремонтний завод, а також дві військові частини - в/ч 70735 та в/ч 80393, які мають свій гуртожиток.

Партизани прослідкували за прибуттям армійських вантажівок з боєприпасами на КПП центру у темний час доби. Крім того, вони помітили, що на території центру відсутній стільниковий зв'язок, його замість цього здійснюють за допомогою проводу.

Навколо стрільбища, розташованого поруч, окупанти також влаштували блокпост.

Усю отриману інформацію партизани вже передали Силам оборони України. Варто зазначити, що у листопаді вони здійснили розвідку в одній з частин Росгвардії в Євпаторії, що знаходиться на тимчасово окупованій території Криму. Також раніше ГУР повідомив про проведені рейди в Криму та тиск на окупантів.

Нещодавно кримські партизани успішно зібрали розвідувальну інформацію щодо однієї з частин Чорноморського флоту Росії в Криму. Попередньо вони також здійснили розвідку російської військової бази у Мангуші, що знаходиться на тимчасово окупованій території Донецької області.