Пастора змусили одружитися із трупом нареченої

Пастора в Нігерії змусили одружитися із трупом нареченої, яка померла після аборту. Він змусив перервати вагітність. У результаті вона померла.

Преподобного Емека Сандея змусила одружитися сім'я Чіоми Окої перед похоронами дочки. Це сталося після того, як він зізнався у своїй ролі в її смерті. Про це пише Daily Star.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Пастор у нігерійському місті Оверрі не хотів дитини через погляди його церкви на дітей, народжених поза шлюбом. Він запросив Окої до додому й дав їй напій. Потім терміново доправив непритомну наречену в лікарню, де змусив лікаря перервати вагітність. У процесі сталися серйозні ускладнення, які призвели до блювоти жінки кров'ю. Потім її доправили у федеральний медичний центр. Там вона померла.

Сім'я дізналася про це тільки після того, як результати розтину засвідчили сліди заспокійливого препарату в організмі Окої. Сандей зізнався у скоєному. Пара зустрічалася п'ять років і заручилася торік.

Сандея заарештували. Але звільнили за умови, що візьме шлюб із трупом нареченої. Її сім'я підштовхнула його до одруження до поховання.

У Дніпрі ритуальне агентство представило колекцію жіночого одягу для поховання. Щоб продемонструвати незвичне вбрання, моделям довелося лягти в труни. На моделях були сукні різних кольорів: золотого, червоного, синього, чорного та інших. На головах хустки.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

5