Педан розкрив, як обрати ідеальний новорічний подарунок для дитини

Телеведучий 39-річний Олександр Педан поділився, як обирає новорічні подарунки для рідних. Він із дружиною Інною виховує двох дітей: 16-річну Валерію та 4-річного Маріка.

Ведучий "Нового каналу" розповів, що син "зірвав куш", бо спочатку "святкує День святого Миколая, потім день народження, Новий рік і Різдво". 26 грудня хлопець святкуватиме 5-річчя.

"Він відповідальний, усім пише wish-листи (листи з побажаннями й варіантами подарунків. - Gazeta.ua). Крута тема. Ми зробили розсилання друзям, і вони нам були вдячні. Це раціонально. Навіщо купувати те, чим дитина не гратиме, або те, що вже є?", - сказав Педан.

Листа Діду Морозу хлопець теж писатиме.

"Точніше, ми писатимемо разом, і він щось там намалює. До речі, кумедно, що син цього року "розвів" нас на ще один подарунок, бо сказав: "Я напишу листа Діду Морозу, але буде ще один секретний подарунок від батьків". Одне з побажань малого - це Lego, яке ми складаємо разом", - зазначив він.

Родина Педанів святкуватиме 5-річний ювілей Маріка 3-4 дні в різних компаніях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Всесвітнього дня доброти: Притула й Педан зізналися, що їх розчулює

"Найголовніше свято буде з розвагами для дітей. З огляду на те, що син ходить на танці, то може бути ще мінідискотека. Його день народження - класний привід побачитися з друзями й кумами. Останні три місяці випав із життя з такою кількістю знімань і роботи, тож хочеться провести час із ними", - зізнався ведучий.

Ведучий Олександр Педан відсвяткував із дружиною Інною 18-ту річницю весілля. Чоловік опублікував ніжні спільні фото. Також дав поради в стосунках. Він розповів, як пережити кризові періоди.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

32