Переможець конкурсів від National Geographic розповів історію успіху

Український фотограф Артур Абрамів брав участь в останньому конкурсі від спільноти Natgeo у 2019 році.

Темою конкурсу стала "Планета в Балансі" і фото митця увійшло у 25 найкращих з усього світу за версією National Geographic YourShot.

Gazeta.ua Артур Абрамів зізнався, що успіх його приголомшив. Згодом світлину показали в Мексиці на одному з найбільших фотофестивалів світу Photofest.

Митець став єдиним українцем та одним з п'яти в Європі, кому пощастило представляти свої роботи там. Всього в конкурсі брали участь 195 країн.

"Це була виставка присвячена змінам клімату. Її концепція в тому, щоб показати, як досягнути планети у балансі. Я створив концептуальну фотографію, назвав її "Майбутнє льодовиків у наших руках". На ній моя дружина тримає в руках фото льодовика, яке зробив у Норвегії. В описі додали, що люди такі маленькі, але впливають на таких гігантів. І майбутнє у наших руках", - пояснює Артур.

Він отримував численні перемоги і премії від журналу. Зараз налагодив співпрацю.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

" National Geographic любить однокадрові фото і не фотошоплені. І ця була такою. Все просто і реалістично, пов'язане ідеєю, тому й оцінили. Редактора вразила простота, яка там була".

Роботи Артура Абраміва отримали численні нагороди від американського журналу National Geographic. Завоював премію PhotoFest. Є лауреатом Міжнародної премії Куїнджі та одним з провідних фотографів України за версією MBR / Getty Images.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

36