Переможець конкурсів від National Geographic розповів історію успіху

Український фотограф Артур Абрамів брав участь в останньому конкурсі від спільноти Natgeo 2019 року.

Темою конкурсу була "Планета в Балансі". Фото митця увійшло у 25 найкращих світу за версією National Geographic YourShot.

Gazeta.ua Артур Абрамів зізнався, що успіх його приголомшив. Згодом світлину показали в Мексиці на одному з найбільших фотофестивалів світу Photofest.

Фотограф став єдиним українцем та одним із п'яти у Європі, кому пощастило представляти там власні роботи. Загалом у конкурсі брали участь 195 країн.

"Ця виставка була присвячена змінам клімату. Концепція - показати, як досягнути планети в балансі. Я створив концептуальну фотографію, назвав її "Майбутнє льодовиків у наших руках". На ній дружина тримає в руках фото льодовика, яке я зробив у Норвегії. В описі додали, що настільки маленькі люди впливають на таких гігантів. І майбутнє в наших руках", - пояснює Артур.

Він здобував численні перемоги й премії від журналу. Зараз налагодив співпрацю.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

"National Geographic любить однокадрові фото й без фотошопу. І ця була такою. Усе просто й реалістично, пов'язане ідеєю. Тому й оцінили. Редактора вразила простота світлини".

Повне інтерв'ю з Артуром Абрамівим читайте в журналі "Країна" за 19 серпня.

Роботи Артура Абраміва здобули численні нагороди від американського журналу National Geographic. Завоював премію PhotoFest. Є лауреатом Міжнародної премії Куїнджі та одним із провідних фотографів України за версією MBR / Getty Images.