Переваги електроскутерів

Кожен, хто живе в місті чи поблизу університетського містечка, напевно, бачив електронні скутери. Ці пристрої призначені для подорожей на короткі відстані, мають невеликий електродвигун та палубу, на якій стоїть одна людина. Скутери - це альтернатива водінню та паркуванню особистого автомобіля, і часто коштують дешевше, ніж викликати таксі чи Uber.

Транспортний сектор генерує майже третину викидів парникових газів та велику частку забруднювачів смогу та астми. Без вихлопних труб для скидання викидів, було б легко припустити, що спільні електронні скутери є екологічно кращим варіантом. Компанії, що користуються електронними скутерами, часто екологічні переваги своїх «безвуглецевих» та «безпечних для землі» атракціонів. Придбати таке "чудо" техніки можна в магазині Girosmart місто Київ www.girosmart.com.ua

Живлення електронних скутерів вимагає відносно мало енергії. Заряджаючи повністю розряджений акумулятор електронного скутера, витрачається приблизно стільки ж електроенергії, скільки працює сушарка для одягу протягом п'яти хвилин.

Важливо врахувати, що електронні скутери при кількісній оцінці їх відносного впливу на навколишнє середовище починають витісняти автомобілі та інші види транспорту. Опитування показують, що приблизно третина водіїв автомобілів змінила користування машиною на електричні скутери. У великих містах, такому, як Київ, Одеса, Дніпро, ми часто бачимо шалені затори на дорогах, де автомобілі годинами стоять у чергах: водії злі, виснажені, нервові. Наразі ми спостерігаємо, як молоді люди на своїх електричних скутерах чи інших видах електротранспорту , без перешкод оминають довгі затори, економлячи свій час і нерви.

До того ж використання автомобіля майже завжди менш екологічне, ніж використання електронного скутера. Коли б лише одна третина водіїв на електронних скутерах витіснила б автомобільні подорожі, то використання електронних скутерів, ймовірно, зменшило б загальні забруднення екології.

Але нажаль не в усіх містах створенні комфортні умови для використання електротранспорту. Невелика кількість, або навіть відсутність станцій для підзарядки транспорту, відсутність спеціально облаштованих мість для паркування,та загальною людської культури та дотримання правил дорожнього руху.

Все починається з прикладу. Якщо хоча б певний відсоток людей пересяде з громісткого громадського транспорту на власний електротранспорт, та власним бажанням змінити і очистити навколишнє середовище від забруднення – це вже початок нової історії.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: