Перша леді США повертається до роботи вчителькою в коледжі

Після місяців віддаленій роботи перша леді США Джилл Байден повертається до роботи вчителем.

Вона навчає англійської мови студентів в коледжі в Північній Вірджинії, де працює з 2009-го. Каже, що їй не терпиться повернутися в клас. Перша леді дуже хоче на власні очі побачити учнів після більше ніж року віртуального навчання на карантині. Про це пише Independent.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Перші леді США зазвичай не працювала, особливо коли їх домом був Білий дім. Вони підтримували чоловіків, виховували дітей і виконували роль господинь. Деякі перші леді виступали в ролі спеціальних послів. Елеонора Рузвельт була особливо активна, подорожувала по США і звітувала перед президентом Франкліном, діяльність якого була обмежена на поліомієліт. Вона виступала на захист бідних, меншин та інших знедолених людей і почала вести загальнонаціональну газетну колонку з Білого дому.

Більш пізні перші леді, такі як Лора Буш, яка була вчителькою початкової школи і бібліотекаркою, перестала працювати після народження дітей і не працювала, коли чоловіка обрали. Гілларі Клінтон і Мішель Обама були працюючими матерями, які відмовилися продовжувати кар'єру, коли чоловіки потрапили в Білий дім.

70-річна Джилл каже, що завжди хотіла бути кар'єристкою. Вона викладала в коледжі протягом восьми років, поки чоловік був віце-президентом, і не збиралася відмовлятися від роботи в ролі першої леді.

За даними Catalyst, групи із захисту інтересів жінок на роботі, в 2019-му жінки становили майже половину, або 47%, робочої сили США.

Дружина президента України Володимира Зеленського Олена прикрасила обкладинку української версії журналу Elle. У цьому місяці глянець святкує 20-річчя випуску в Україні.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

7