Підлітки зможуть вакцинуватися всупереч забороні батьків

З 11 жовтня у Швеції 15-річним підліткам дозволять вакцинуватися проти коронавірусу всупереч бажанню батьків.

Саме у такому віці люди можуть бути досить зрілими, щоб самостійно вирішувати вакцинуватися чи ні. Про це повідомляє The Local.

За словами керівника відділу охорони здоров'я, представники охорони здоров'я будуть оцінювати ступінь зрілості після того, як підлітки заповнять анкету і дадуть відповідь на різні питання про їхнє здоров'я. Таким чином будуть перевірять їх розуміння того, що означає пройти вакцинацію проти коронавірусу.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Регіони і муніципалітети в цілому повинні отримувати письмову згоду батьків на щеплення, але якщо між батьками і підлітками виникнуть серйозні розбіжності, медичні працівники можуть дати індивідуальну оцінку зрілості дитини і піти проти волі батьків.

За добу 2 жовтня в Україні зафіксували 7 967 нових підтверджених випадків Covid-19. 3 300 осіб госпіталізували, 1 483 - одужали, летальних випадків - 126. Серед нових хворих 822 дитини і 88 медпрацівників.

Міністерство охорони здоров'я затвердило наказ про обов'язкову вакцинацію проти коронавірусу. Тих, хто відмовиться щеплюватися, на час карантину роботодавець повинен відсторонити від робочого процесу без збереження зарплати, але зі збереженням місця роботи.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!