Підозрюваний в убивстві ексміністр вийшов на волю

Колишній міністр закордонних справ Леонід Кожара, якого підозрюють у вбивстві товариша Сергія Старицького, вийшов на волю.

Він вніс заставу, суму якої зменшив суд. Вона поки невідома. Про це написала у Facebook донька вбитого Катерина Старицька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружину колишнього міністра звинувачують у брехні

"Кожара вніс заставу і вийшов на волю, умови його домашнього арешту поки що невідомі. Це все відбувається при тому, що вже доведено експертизами факт вбивства і їх більш ніж достатньо. Більше мені нічого додати у бік нашого правосуддя. І так, скоро буде два роки, як тривають судові розгляди", зазначила Старицька.

Додала, що апеляцію на це рішення ні у потерпілих, ні у прокурора не прийняли.

21 лютого 2020 року у будинку колишнього міністра закордонних справ 58-річного Леоніда Кожари в селі Чайки під Києвом знайшли застреленим 56-річного Сергія Старицького. Був головою правління телеканалу "Інтер", останні 13 років директором рекламного холдингу "Атлантик Груп". Дружив із Леонідом Кожарою майже 40 років.

Слідчі встановили, що обвинувачений, його дружина Марина Козерод і потерпілий разом випивали. Між чоловіками виник конфлікт, який переріс у бійку. Кожара вдарив свого гостя пістолетом у потилицю. Після чого вистрілив йому в голову. Постріл був смертельний.

Кожара намагався спочатку видати вбивство за самогубство. Однак його причетність до злочину підтвердили експертизи. А також проведений правоохоронцями слідчий експеримент

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

12