Після мітингу під Радою затримали двох осіб

У поліції повідомили про завершення мітингів у центрі Києва.

За порушення правопорядку до відділу поліції доставлено двох осіб, йдеться у Telegram МВС України.

"Деякі учасники акції провокували штовханину з правоохоронцями, нецензурно висловлювались, блокували рух авто. Окрім того, учасники кидали піротехнічні засоби, внаслідок чого постраждала жінка - учасниця акції. Також пошкоджено службовий автомобіль патрульної поліції", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада не відтермінувала касові апарати для ФОП

Затриманих доставили до Печерського районного управління поліції. З ними спілкуються слідчі, після чого їхнім діям нададуть правову оцінку.

17 грудня у центрі Києва пройшла чергова протестна акція підприємців руху "SaveФОП". На пікет вийшли до 1 тисячі осіб з символікою руху та прапорами різних міст. Палили фаєри. Головна вимога ФОПівців стосується ухвалення законопроєкту № 5866-1, спрямованого на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.