Після від'їзду Зеленського Ляшко наважився перевірити гірськолижні курорти

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко вирішив перевірити дотримання карантинних обмежень на гірськолижних курортах у Львівській області після того, як там побував Президент України Володимир Зеленський.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає INKORR.com

“Сьогодні спільно з заступником міністра економіки Сергієм Глущенко та головою Держпродспоживслужби Владиславою Магалецькою-Рутицькою провели селекторну нараду з керівниками регіональних підрозділів Держпродспоживслужби. Ключовим на порядку денному стояло питання порушення карантинних заходів деякими представниками бізнесу. Як головний державний санітарний лікар отримую численні повідомлення про роботу, в період карантинних обмежень, ресторанів, барів, розважальних закладів на гірськолижних курортах та у Львівській області. Саме на це і звернув увагу колег на селекторній нараді. Як поінформували колеги з Івано-Франківської області, вже завтра відбудуться перевірки закладів громадського харчування на гірськолижних курортах області з залученням Національної поліції”, - написав Віктор Ляшко.

Він зазначив, що бажання воювати з системою не повинно превалювати над збереженням життя та здоров’я українців і порушення повинні мати наслідки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Єрмак відреагував на санкції США проти Дубінського: "Зробимо все, що у наших силах"

“Додатково домовились про зустріч керівників національного рівня щодо узгодження спільних дій в частині контролю за дотриманням вимог нового санітарного регламенту по школах та при наданні медичної практики”, - додав Ляшко.

Нагадаємо, на карпатському курорті помітили Президента Володимира Зеленського, фотографії з ним публікували користувачі у соцмережах. 

Гірськолижним курортам, таким як Буковель, Драгобрат та інші, не забороняли працювати під час жорсткого карантину, утім є певні обмеження, зокрема, щодо закладів харчування.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: