Пісня «Океан Ельзи» «Веселі, брате, часи настали…» прозвучить у фільмі «Чорний ворон»

Пісня гурту «Океан Ельзи» «Веселі, брате, часи настали…» авторства Святослава Вакарчука стала частиною саундтреку до фільму «Чорний ворон».

Композитором інших музичних тем стрічки став клавішник «Океану Ельзи» Мілош Єліч, який працював над створенням музичного оформлення «Чорного ворону» майже чотири місяці.

Прем’єра повнометражної історичної драми, знятої за мотивами однойменного роману Василя Шкляра, відбудеться вже 5 грудня цього року.

Фільм розповідає історію життя та кохання Івана за прізвиськом Ворон – учасника повстанського руху часів Холодноярської республіки. Він змінює своє розмірене життя на боротьбу за незалежність, волю та майбутнє українців, зокрема своєї родини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    «Океан Ельзи» презентували новий кліп «Перевал»

Зйомки картини тривали з жовтня 2018 року. Основними місцями подій у стрічці були територія Холодного Яру та Мотронинського монастиря на Черкащині. На екрані святиню відтворювали у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику, оскільки після реставрації монастир не зберіг історичного вигляду. За час роботи над проектом творча група вирушала у декілька експедицій Україною, зокрема, до мисливського палацу графа Шувалова (Тальне), Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», а у селі Поташ знімали масові сцени, у яких були задіяні понад 150 акторів.

Головну роль у картині виконав молодий український актор Тарас Цимбалюк. Також у фільмі знялися Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даніїл Мірешкін, Зоряна Марченко, Наталя Сумська, Олексій Тритенко та інші. Режисером фільму став Тарас Ткаченко, відомий завдяки картині «Гніздо горлиці». Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Нагадаємо, пісні у виконанні «Океану Ельзи» уже входили до саундтерків картин «Захар Беркут» та «Кіборги».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Тіна Кароль випустила кліп на пісню "Иди на жизнь"

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: