Півроку уряду Шмигаля: Рада прийняла лише 4% урядових законопроєктів

Комітет виборців України проаналізував показники законодавчої роботи уряду Дениса Шмигаля за перші півроку роботи.

За даними КВУ показники підтримки урядових законопроєктів у Верховній Раді є вкрай низькими. В середньому депутати прийняли лише 4% законопроєктів, поданих урядом, пише видання INKORR.com

Всього за період із 5 березня по 9 серпня Кабінетом міністрів України було внесено на розгляд Верховної Ради 89 проєктів законів. Із них було прийнято лише 4 проєкти або 4% (№№ 0039, 3254, 3658, 3776). Інші проєкти законів, подані урядом Дениса Шмигаля, прийняті народними депутатами не були. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Скандальні "плівки Вовка": реакція Офісу Президента

Для порівняння, за перші півроку уряду Олексія Гончарука показники законодавчої роботи були вп’ятеро вищими: Верховна Рада прийняла близько 20% урядових законопроєктів. 

За словами голови КВУ Олексія Кошеля взаємодія уряду і парламенту перебуває на критично низькому рівні.

- Отримані дані вказують на повний провал законодавчої роботи Кабінету міністрів. При цьому саме уряд має бути автором більшості прийнятих законів, а не народні депутати. Натомість часто депутати монобільшості виступають як опоненти і конкуренти уряду, а не його політична опора, - зазначив Олексій Кошель. 

Голова КВУ додав, що пандемія коронавірусу не може бути виправданням для низьких показників підтримки урядових ініціатив.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: