Подарунок на день народження: син судді виграв Toyota у конкурсі для вакцинованих

У Вінниці 17 грудня син місцевого судді виграв головний приз розіграшу серед вакцинованих - авто Toyota Corolla.

Акція "Вакцинуйся. Збережи життя" від міськради тривала чотири місяці. Організатори кажуть, що випадковим чином, на сайті random.org, обирали переможців, передає місцеве видання "20 хвилин".

Крім авто, розіграли 50 телевізорів і 50 велосипедів.

Власником Toyota Corolla з-поміж 28 тисяч учасників став Артур Смілянець. Він - син судді вінницького Сьомого апеляційного адмінсуду Едуарда Смілянця. Цю інформацію підтвердила речниця пресслужби суду Інга Гаврилюк в коментарі виданню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінка виграла $2 млн за вакцинацію

Сам переможець розповів, що вирішив взяти участь у акції після того, як побачив повідомлення у Facebook.

"Друг написав в Інстаграмі: подивися, ти виграв авто. Я думав, що він так жартує. А потім дивлюсь на реєстраційний номер усе сходиться. Я до останнього не вірю! Бо вчора у мене був день народження, і ось на такий подарунок я точно не очікував. Я в шоці, якщо чесно", - сказав Смілянець.

Українські школи зможуть виграти комп'ютерну техніку в національному конкурсі. Умовою для участі є вакцинація понад 80% колективу.

Розіграють три суперпризи: по 10 комп'ютерів, 10 гарнітур, 10 роутерів, 15 мініпризів - по одному роутеру та 10 гарнітур. Є й 50 заохочувальних призів - набори з 15 захисних масок та екосумок.