Подоляк назвав умову швидкого закінчення війни

Війна, яку веде РФ проти України, може закінчитися найближчим часом.

Однак для цього треба "внутрішній розрив" у самій країні-агресорці. У цьому переконаний радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк, про що розповів в інтерв'ю "Бабель".

"У Росії можуть початися психологічно незворотні процеси. Вони можуть бути викликані панічними настроями, страхом і внутрішніми конфліктами. Тобто війна, здавалось би, може бути затяжною. Але вона може закінчитися протягом найближчого часу. Унаслідок внутрішнього розриву в самій Російській Федерації", - зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Херсоном ЗСУ і партизани "тиснуть" на окупантів - ISW

Водночас наголосив, що у Росії "гігантська кількість ресурсів".

"З огляду на кількість зброї у РФ можна сказати, що війна може перейти в затяжний конфлікт. Довгий - на виснаження ресурсів тієї чи іншої країни. У Росії гігантська кількість ресурсів. Для її населення не важливий рівень життя, вони можуть довгий час триматися, скажімо, на підніжному кормі. Для нас це неприйнятно", - додав Подоляк.

Країна-агресорка Росія має достатньо військово-технічного й людського ресурсів, щоб поповнювати резерви армії та вести тривалу війну. Однак більшість мобілізованих окупантів зовсім не підготовлена й не має іншої мотивації, окрім заробітку.

А до кінця року Збройні сили України можуть знищити майже все сучасне озброєння ворога. Тож росіянам залишаться лише старі радянські зразки, заявив радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!