Подих середземноморського бризу: співачка Bronza випустила кліп на пісню «Міраж»

Прем'єра кліпу відбулася на початку квітня, у розпал самоізоляції і карантину.Незважаючи на такий неспокійний час, шанувальники тепло сприйняли новий кліп.Зворушлива атмосфера, любов і легкість –  саме те, що зараз так бракує багатьом під час пандемії.

Як зазвичай, слова і музику написала сама виконавиця – Bronza (справжнє ім'я – Галина Аверченкова).  Разом зі своїм чоловіком Валерієм співачка придумала основну ідею і образ для пісні.  Монтаж і постпродукцію взяв на себе Валерій.

А з обробкою пісні їм допомагала команда досвідчених музикантів.  Над треком працювали ті ж аранжувальники, які обробляли пісні Світлани Лободи, «Artik & Asti», Артема Качера та інших відомих виконавців.  Завдяки своєму професіоналізму їм вдалося передати оригінальний задум співачки і розкрити її сильні сторони.

Кліп знімали на круїзному лайнері в Середземному морі.  Знімальній команді вдалося покинути Італію до повного закриття кордонів країни.  Під час зйомок вживалося усіх необхідних запобіжних заходів, тому ніхто не інфікувався.

Побачити новий кліп виконавиці можна на її офіційному сайті та сторінці YouTube.

Контактна інформація:

★ Bronza у соціальних мережах:

➣ Instagram | https://www.instagram.com/bronzaofficial

➣ Facebook | https://www.facebook.com/bronzasinger/

➣ ВКонтакте | https://new.vk.com/public124083754

➣ YouTube | https://www.youtube.com/c/Bronza

➣ Website | https://bronzamusic.com/

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: