Погіршення ситуації: частина України може перейти у жорсткий карантин - Ляшко

Станом на 18 червня в Україні виявлено 34 063 випадки COVID-19.

За гіршим сценарієм Міністерства охорони здоров’я України, жорсткий карантин у деяких регіонах можуть запровадити з 22 червня. Про це на брифінгу в четвер, 18 червня, заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає «Укрінформ».

«Головне зараз дотримуватися протиепідемічних норм і м’яко виходити з карантинних обмежень. Якщо цього не робити, можемо запускати вже певні області в карантин, в тому числі і жорсткий карантин. Якщо ми рухаємося без сезонності, то в деяких областях країни жорсткий карантин може бути введений з 22 червня», – сказав Ляшко, зауваживши, що є висока ймовірність того, що Україна зможе пройти літо без карантину.

Зазначимо: в Україні станом на 18 червня виявлено 34 063 випадки COVID-19, з них 966 – летальних, 14 943 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 829 нових випадків.

Нагадаємо, з 22 травня Україна перейшла до адаптивної моделі карантину, який триватиме попередньо до 22 червня. Водночас, уряд послаблює загальнонаціональні обмежувальні заходи. Послаблення діятимуть лише в тих регіонах, де дозволяє епідемічна ситуація. Чи готова область послаблювати карантин, визначають за трьома показниками: інцидентність, завантаженість ліжок та охоплення тестуванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Уряд продовжив карантин до 31 липня

При цьому, регіони мають повернути карантинні обмеження, якщо епідеміологічна ситуація три дні поспіль не відповідає вимогам для пом’якшення карантину.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, в Україні можуть посилити карантин у разі погіршення епідеміологічної ситуації у 10 областях.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: