Погіршення здоров'я Путіна посилить внутрішньополітичну боротьбу за владу до початку 2023 року - Інститут Роберта Ленсінга

Погіршення стану здоров'я президента Росії Володимира Путіна буде визначати політику РФ в найближчі 4 роки, а рівень можливостей російської влади зможе приховати це тільки до початку 2023 року. В такому випадку зростає ймовірність переходу можливостей прийняття деяких рішень в Росії до окремих груп впливу з числа силовиків.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Robert Lansing Institute.

"Рівень можливостей російської влади достатній для того, щоб приховати наявні проблеми зі здоров'ям у Путіна до початку 2023 року. Разом з тим збільшується ймовірність того, що деякі рішення в Росії будуть переходити до окремих груп впливу", - пише видання.

За даними джерел Robert Lansing Institute, Путін може страждати на захворювання хребта, які стали наслідком раніше отриманих травм. І ці проблеми змушують Путіна приймати сильні знеболюючі препарати, які можуть впливати на його психічний і психологічний стан. А з часом симптоми неврологічного характеру стають у нього більш вираженими.

"При такій тенденції їх неможливо буде приховувати в період 2023-2024 років. Цей період припадає на очікування так званого трансферу - контрольованої передачі влади в Росії від Володимира Путіна до наступника", - зазначає видання.

Видання припускає, що найбільш ймовірними наступниками російського президента можуть стати представники силового блоку, наприклад, керівник СЗР Росії Сергій Наришкін, або глава ФСБ Олександр Бортніков. Але існує ймовірність того, що влада в Росії перейде до міністра оборони Шойгу, який може створити ізоляцію навколо Путіна і монополізувати владу в державі, виходячи з власних президентських амбіцій.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!