Показали суд у Херсоні, де була катівня окупантів

У Херсоні російські окупанти використовували як штаб будівлю райсуду.

Там у камерах тримання підсудних незаконно утримували цивільних з проукраїнською позицією, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Під час проведення слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили низку речових доказів. Серед них списки 112 громадян, яких могли утримувати в цій будівлі і застосовувати до них фізичний та психологічний тиск", йдеться у повідомлені.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Правоохоронці встановлюють усіх потерпілих від дій загарбників.

11 листопада українські військові зайшли до Херсона, який понад вісім місяців перебував в російській окупації від 2 березня. Кадри зустрічі воїнів жителями міста розчулили весь світ.

14 листопада президент Володимир Зеленський вперше відвідав Херсон після деокупації міста та вручив нагороди українським захисникам. Над обласним центром офіційно замайорів прапор України.

Херсон мав символічне значення для президента Росії Володимира Путіна, оскільки став єдиним обласним центром, який вдалося тимчасово окупувати після 24 лютого.

На оборону Херсона Москва спрямувала значні сили, зокрема й елітні частини повітрянодесантних військ, а також підкріплення з мобілізованих росіян.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

166