Покинутий комплекс Intel купили для майнінгу біткоіна

Після Квебека і штату Нью-Йорк, єдине місце, що залишилося в Північній Америці для масштабного, а головне, вигідного майнінгу біткоінів з використанням дешевої електроенергії - це Колорадо-Спрінгс.

Каліфорнійський стартап витратив 13 мільйонів доларів, щоб перетворити занедбаний виробничий комплекс компанії Intel в величезну Майнінг-ферму.

Каліфорнійська компанія 3G Venture II, власником якої є Джон Чен з Лос-Анджелеса, придбала 30 гектарів і понад 700 000 квадратних футів в декількох будівлях, з яких для видобутку криптовалюти будуть використовуватися три приміщення, загальною площею 85 тисяч квадратних метрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   ПриватБанк офіційно став приватним

Майкл Палмер, ріелтор з Quantum Commercial Group, який уклав угоду, розповів, що покупця особливо привернула електрична мережа, колись встановлена ​​для потреб Intel. Комплекс включає в себе підстанцію прямо на виробництві, а також два окремих джерела живлення. Новий власник також попросив постачальника електроенергії, компанію Colorado Springs Utilities, збільшити пропускну здатність для комплексу.

Слід зазначити, що дешеві ціни на енергоносії протягом довгого часу залучали в цей район компанії, в числі яких такі гіганти, як Progressive Insurance, FedEx і Walmart, які створили там свої центри обробки даних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Україна підписала угоду щодо впровадження Hyperloop

Проте, схоже, що в Колорадо-Спрінгс новина з приводу виникнення нової галузі викликала менше ентузіазму, оскільки місцеві жителі і влада не очікують створення великої кількості робочих місць.

Дірк Дрейпер (Dirk Draper), президент і головний виконавчий директор Торгово-промислової палати штату Колорадо розповів, що місцева влада не планують залучати більше таких компаній.