Поліція ліквідувала полтавського терориста влучним пострілом

У ніч на 1 серпня поліція ліквідувала Романа Скрипника, який 23 липня взяв у заручники полковника поліції, а потім сховався в лісі.

Зловмисника виявила поліція в одному з нежитлових будинків на околиці селища Опішня Зіньківського району Полтавської області. Надалі Скрипник, погрожуючи гранатою, взяв у заручники поліцейського, пише видання INKORR.com

«З метою затримання зловмисника введено в дію спеціальну поліцейську операцію Грім. Злочинця було ліквідовано співробітниками поліцейського спецназу КОРД через влучний постріл», —повідомив заступник голови МВС Антон Геращенко.

За його словами, «у заручника було три секунди для того, щоб відскочити від місця вибуху гранати. Він залишився живим та неушкодженим».

«У Романа Скрипника була можливість здатись поліції і залишитись живим, хоча і провести багато років за ґратами. Але він сам обрав свій шлях…», — додав Геращенко.

Нагадаємо, в Полтаві проводили спецоперацію із затримання підозрюваного у незаконному заволодінні автомобілем. Намагаючись уникнути відповідальності, чоловік погрожував правоохоронцям гранатою, потім захопив заручника й поїхав з міста. Він висунув вимогу – не відправляти його знов до в’язниці.

Особу «терориста» підтверджено: це мешканець Полтави Роман Скрипник, раніш кілька разів судимий за крадіжки, шахрайство й зберігання наркотиків. Інформація про його затримання 24 липня не підтвердилась.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: